נגמרו הרעיונות לתוכן חדש? הנה לכם רעיונות נוספים

כשזה מגיע לשיווק באמצעות תוכן הרבה אנשים מתקשים להבין איפה הם מתחילים, במיוחד אם כתיבה זה, איך נאמר, לא הצד החזק שלהם. תוכן זה אולי העיקר, אבל הוא לא צריך להיות תמיד מלא במילים ולהימדד לפי אורך. בואו לקבל מספר רעיונות ליצירת תוכן.

ברמת התוכן, כתיבה זו צורה מעולה להעביר אינפורמציה ולשתף עצות. ועדיין, כותבי תוכן רבים יכולים להילחץ ולהישבר תחת מעקב אובססיבי אחרי לו"ז פרסום תוכן צפוף שרק משכתב את עצמו כל יום. אז הם מגיעים למה שנקרא "מחסום כתיבה".

יש הרבה סוגי תוכן שאפשר לייצר, ולא כולם כוללים טקסט. למעשה, תוכן לא מבוסס טקסט משיג לא מעט חשיפה לקהל, אם לא יותר מטקסט רגיל, וגורם לרמת שיתוף גבוהה. אם גם אתם לא יודעים איפה להתחיל, הנה כמה רעיונות שאפשר להתחיל מהם.

תמונות ויראליות ומושכותאתה צריך SEO

אם אתם לא הולכים להשתמש בטקסט, התחליף הברור והקל הוא תמונות. יש המון דרכים שונות להשתמש בתמונות כדי ליצור תוכן בקלות.
כל מה שצריך לעשות זה לוודא שהוא מעניין את הקהל שלכם, ומשם אתם פוגעים ישר במטרה.

תשתמשו בתמונות כדי לתת לקהל הלקוחות שלכם "מבט אל מאחורי הקלעים" לתוך היצירה והעסק. אפילו יותר טוב, תבקשו מהם לשלוח לכם תמונות שלהם עם המוצרים שלכם לשימוש בגלריה.
הומור זה תמיד מצוין, וכיום אפשר בקלות ליצור כמה ממים משעשעים סביב העסק. ליצירתיים והשאפתניים שביניכם, אפשר אפילו ליצור סדרת קומיקס משעשעת שרלוונטית לתעשייה.

מוזיקה מועדפת

מוזיקה ושירים אולי לא תמיד מתחברים לתעשייה שלכם, אבל למה לתת לכם למנוע מזה לעזור לכם ליצור תוכן? לדוגמא, אפשר ליצור רשימת השמעה לעבודה ולשאול את הקהל שלכם איזה שירים אהובים הם ממליצים להוסיף לרשימה.

רשימת השמעה מאתר - 8tracks.com
רשימת השמעה מאתר – 8tracks.com

באותה מידה אפשר גם ליצור רשימות השמעה מיוחדות לקהל שלכם לחדר כושר או לסופ"ש. צרו רשימת השמעה פומבית ותציעו לקהל שלכם להוסיף מה שבא להם, זה יראה להם את הצד האנושי יותר של העסק שלכם ויערב אותם יותר.

ציטוטים מובחריםאלברט איינשטיין (ציטוטים)

דרך נהדרת נוספת ליצור תוכן סוחף בקצרה וביעילות היא שימוש בציטוטים. יש אלפי ציטוטים שם בחוץ, מפורסמים יותר ופחות, בקלות תוכלו לחפש איזה ציטוט שיתאים לתעשיה שלכם או בכלל לתחום עניין של הקהל ופשוט לפרסם בבלוג.

על הדרך אפשר לשדרג את הציטוט ולשים אותו מעל תמונה (ראו סעיף "תמונות") מתאימה, ככה שתתנו קונטקסט, ומשהו מעניין לעין. תזכרו רק תמיד לציין את מקור הציטוט.

חדשות ועדכונים

דרך נהדרת ליצור טקסט בלי לכתוב מילה חדשה היא ליצור רשימת עדכונים וחדשות מהתעשייה שלכם.
את כל זה אפשר לעשות אפילו רק עם קישור לפוסטים המקוריים, תוכלו לראות דוגמא ל"סיכום רשת" שבועי שאני משתדל להוציא לאור בבלוג שלי ושם אני מציג עדכונים וחדשות מעולם השיווק והקידום.

לא צריך להשתמש רק בקישורים. גם פה, תמונות וסרטונים יעבדו נהדר ויעזרו לקהל שלכם לקבל גישה זריזה ומעניינת לעדכונים החמים. לקחת הפסקה ולבוא לבדוק את התוכן שסיכמתם. תחשבו על משהו בסגנון של ״הסרטונים המצחיקים של השבוע״ או ״מיטב החדשות ליום שני״ וכו' כל אחד ייקח את זה למקום שהכי מתאים לעסק שלו.

אינפוגרפיקס (Infographics)

"אינפוגרפיקה" היא ה-מקום להכניס תוכן מעניין וקליל בלי לכתוב הרבה מלל. אפשר ליצור "אינפוגרפיקס" בעצמכם, או פשוט לשלב אחת קיימת, ולמלא אותה בתוכן רלוונטי שאתם כבר ראיתם להצגה לקהל הרחב בבלוג או באתר.
אתרים ליצירת Infographics מומלצים:
 infogr.am
 piktochart.com

"אינפוגרפיקס" לדוגמא
"אינפוגרפיקס" לדוגמא

אם אתם רוצים ליצור אחד בעצמכם, תחשבו קודם על מה אתם רוצים להציג ומאיפה בכלל תשיגו את האינפורמציה להצגה. רעיון לסיפתח, ערכו סקר על נושא מסוים ואז תציגו את התוצאות והסטטיסטיקות במגוון דרכים גרפיות במצגת.

ראיונות

דרך מאוד פשוטה ליצור תוכן רלוונטי לתעשייה שלכם היא ראיונות עם אנשים בעלי השפעה בתחום שהקהל שלכם ישמח לשמוע מהם. לחילופין, אפשר לראיין אפילו את אנשי הקהל עצמו ולשאול אותם מגוון שאלות שמתקשרות למוצר אותו אתם מייצרים \ שירות.

זה כל כך קל, שכל מה שצריך זה לשלוח אימייל בצירוף מספר שאלות, או ליצור טופס שאפשר לשלוח חזרה אליכם אחרי שהוא הושלם. אל תתאמצו יותר מדי, עדיף לא לשאול יותר מדי שאלות. אם אתם רוצים שיכתבו לכם חזרה במהירות וביעילות, תזכרו שהמרואיינים גם צריכים לענות על הכל, ושהם לא רוצים שזה יקח להם יותר מדי זמן. השיטה היחודית הזו ליצירת תוכן תפיק עניין והזדמנויות שיווק ע"י אותם מרואיינים בעצמם שירצו לשווק את עצמם באמצעות אותו ראיון.

אליאב לנקרי

אליאב לנקרי

בעלים של חברת GH.A שיווק דיגיטלי. מומחה באסטרטגיות לקידום אתרים נקיות לאורך זמן. כותב את הבלוג שמולכם כבר למעלה מ-7 שנים בגלל הכיף שבתחום.
מקדם אתרים ברוב הפעמים תחת הכובע הלבן ☺- אבל במקרים מסויימים יודע גם לעבור לצד השחור ☻.
אליאב לנקרי
אליאב לנקרי

אליאב לנקרי

בעלים של חברת GH.A שיווק דיגיטלי. מומחה באסטרטגיות לקידום אתרים נקיות לאורך זמן. כותב את הבלוג שמולכם כבר למעלה מ-7 שנים בגלל הכיף שבתחום. מקדם אתרים ברוב הפעמים תחת הכובע הלבן ☺- אבל במקרים מסויימים יודע גם לעבור לצד השחור ☻.

2 תגובות על “נגמרו הרעיונות לתוכן חדש? הנה לכם רעיונות נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *